הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

א. ג'ברין בע"מ

אודות הקבוצה

זה כ-40 שנה שקבוצת החברות מלכי אוצרת בתוכה נסיון עשיר בבנייה ובייזום של פרויקטים בנדל”ן. הקבוצה, אשר בנתה אלפי יחידות דירות בישראל, נוסדה על ידי מר עזרא מלכי ז”ל (1949-2016). בשנים האחרונות מובילים ילדיו מוטי, שחר וריקי את פעילות הקבוצה תוך נסיון רב ויכולת מוכחת בניהול מוצלח של פרויקטים מורכבים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

החברה הינה מחברות היזמות והבנייה החדשניות והיציבות בישראל והיא בעלת מוניטין וניסיון רב בייזום וביצוע עצמאי של אלפי יחידות דיור ברחבי גוש דן: ממגדלים מפוארים, דרך שכונות מגורים ועד בנייני בוטיק ייחודיים. קבוצת מלכי, כוללת שתי חטיבות משלימות שעובדות בשיתוף פעולה. החטיבות כוללות:חטיבת ההנדסה והביצוע – מלכי בנייה בע”מ, בעלת סיווג בלתי מוגבל (ג’5-) לעבודות בנייה, המבצעת פרויקטים עבור קבוצת מלכי ועבור מזמינים אחרים. החברה מחזיקה בציוד הנדסי וציוד בנייה מהמתקדמים בענף.

קרא עוד

דדשדג

מייסד הקבוצה​   

בשלהי שנות ה- 70 ייסד מר עזרא מלכי ז”ל (2016 – 1949) את קבוצת החברות מלכי, כיום אחת מחברות הייזום והבניה המובילות והיציבות בארץ.

מר מלכי היה מבוני הארץ והביא עימו את חזון הציונות ואהבת ארץ ישראל אשר היו נטועים עמוק בליבו, ובא ממקום של אהבה והגשמה אמיתית של ערכי הציונות.עזרא מלכי (ז”ל) היה איש אשכולות, עשיה ומופת, שידע לזהות הזדמניות ולמצוא פתרונות, פיתח את החברה והוביל אותה להישגים מרשימים בעזרת הכריזמה והצניעות שלו. איש חזון והגשמה, אשר נודע בקשר החם והקרוב עם לקוחות החברה, אוהב ואהוב על הבריות. בעל לב רחב, פילנטרופ אשר סייע רבות בכדי לקדם ולשפר את איכות החיים של יחידים ומשפחות רבות.

איש של כבוד ופשוט הליכות, שהאמין כי “טוב שם משמן טוב”. אדם מאמין אשר פעל ביושרה ותמיד ידע להאיר את הדרך. איש משפחה למופת ובעל לתפארת, חייכן ובעל שמחת חיים, מורה, מנהיג, ובעיקר אבא דואג ואוהב שאין שני לו ולעולם לא יהיה לו תחליף.נפטר ב-ה’ בתשרי תשע”ז. פרויקט M TOWER מוקדש למען אותם החלומות שכבר הגשים והופכים בימים אלה למציאות.

הרעיה רחל והילדים מוטי, שחר וריקי מלכי

0
משפחות אוכלסו
0
פרויקטים הושלמו במרוצת השנים
0
פרויקטים בתכנון

הפרויקטים שלנו

סיור וירטואלי